(098) 056-47-77

Проспект Поштовий,32

Залишити заявку та отримати зворотній дзвінок
Головна » Корисна інформація » Треба, треба вмиватися вранці і вечорами

Треба, треба вмиватися вранці і вечорами

Наша шкіра регулярно піддається впливу фізичних, механічних та хімічних подразників: пил, вітер, температура та вологість повітря, дотик, тертя, тиск. Додайте сюди власне сало, піт, макіяж... Якщо нескінченно випробовувати шкіру на міцність, ми ризикуємо дуже швидко вичерпати її резерви.


Про дбайливе ставлення та турботу про шкіру останнім часом говорять багато. Дерматологи наводять тривожну статистику – половина проблем шкіри пов'язана з неправильним застосуванням чи повною відсутністю у споживачів спеціальних косметичних засобів для очищення шкіри! Тим часом, згідно з дослідженнями, щоденне очищення шкіри гарантує її красу та здоров'я на 80%!

Очищение кожи
Найчастіше ми вважаємо за краще витрачати гроші не на засоби, що очищають, а безпосередньо на засоби для подальшого догляду (креми, маски, сироватки). Таке ігнорування очищення як першого і вкрай важливого етапу догляду за шкірою воістину є бомбою сповільненої дії, вибуховий потенціал якої обов'язково виявиться згодом у вигляді різних естетичних проблем.


Звичайно, очищення – це не якийсь складний та високотехнологічний процес, але й тут є свої теоретичні ази, схеми та алгоритми, які необхідно знати освіченому споживачеві. Без регулярного очищення шкіра втрачає свій природний здоровий вигляд, стає тьмяною та нерівномірною, перестає засвоювати необхідні поживні речовини. Видільна функція шкіри також погіршується, на ній виникають подразнення та запалення.


Ще в доісторичну епоху люди були обізнані про властивості води, що очищають, – як мінімум про те, що вона здатна змивати бруд. Пізніші історичні хроніки свідчать про той очищувальний ефект, який чинило при миття або пранні застосування рослинних олій або тваринних жирів, змішаних із золою. Це були перші спроби людства на шляху створення такого простого і чудового продукту, як мило.

 
У наші дні очищення шкіри – це не лише застосування води та мила. Вірніше, ми тепер можемо вибирати - вмиватися тільки з водою, застосовувати при цьому спеціальні засоби або не користуватися водою взагалі. Завдяки розвитку хімічної науки, а також фармацевтики та косметології арсенал засобів для чищення поступово поповнювався різними гелями, пінками та емульсіями, які можна було використовувати при вмиванні замість мила. Ці засоби роблять ту ж роботу, що і їхній далекий «предок», тільки набагато ефективніший і безпечніший для шкіри.

Очищающие препараты


Як вони працюють? Як ми вже зазначили вище, наша шкіра щодня приймає на себе «удари» різних зовнішніх впливів, одним із яких є скупчення на її поверхні пилу, шкірного сала, поту, залишків макіяжу. Разом вони формують те, що ми звикли називати «брудом».

Щоб видалити бруд із поверхні шкіри однієї води недостатньо – вона просто не здатна розчинити та змити жирові забруднення. Воді потрібен спеціальний помічник - засіб, що очищає. Коли ми наносимо засіб на шкіру, його молекули "оточують" жирові забруднення і починають дробити їх на маленькі фрагменти, які вода легко виносить з поверхні шкіри. Спільну з водою роботу з очищення шкіри проводять гелеві препарати, а для очищення без води підходять молочко та тонік. Молочко завдяки наявності емульгаторів легко розчиняє косметику і змивається водою, потім шкіру потрібно протерти тоніком. Щоденне очищати шкіру необхідно двічі на день – вранці та ввечері. Двічі на тиждень потрібно використовувати додаткові засоби для глибокого очищення шкіри – скраби, пілінги чи гомажі.

Очищувальний засіб підбирається індивідуально, з урахуванням особливостей шкіри та наявних естетичних проблем. Воно має ефективно та безпечно виконувати свою головну функцію – поверхове чи глибоке, але – якісне очищення, внаслідок якого з'являється відчуття свіжості, чистоти та комфорту. І лише після такого очищення шкіра готова приймати необхідні їй речовини, що живлять і зволожують, що містяться в сироватках або кремах. Нанесення їх на непідготовлену шкіру буде не тільки малоефективним, а й небезпечним!

 

Записатися на прийом

Отримати подарунковий сертифікат

Для оформлення подарункового сертифікату Вам потрібно заздалегідь передзвонити за телефоном